Projekt domu  Szpinak 13

Powierzchnia użytkowa 129,99 m2
Powierzchnia zabudowy 122,95 m2
Wysokość budynku 8,75 m
Szerokość budynku 11,07 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 3,400.00 
Cena dla projektu szeregowego Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

249,90 m2

Powierzchnia użytkowa

129,99 m2

Powierzchnia zabudowy

122,95 m2

Wysokość budynku

8,75 m

Powierzchnia dachu

150,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Parter (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 56,28 m2 + garaż 31,53 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 73,71 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Szpinak 13
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu piętrowego z dwustanowiskowym garażem, przeznaczony do zabudowy szeregowej lub bliźniaczej. "Szpinak 13" należy do serii projektów wpisujących się w charakter zabudowy miejskich i podmiejskich osiedli mieszkaniowych.

Na pozór niewielkie rozmiary segmentu budynku, zapewnią komfort i wygodę użytkowania nawet dla 5 osobowej rodziny. Codzienne życie domowników skupia się w otwartej na ogród, przestronnej strefie dziennej w skład której wchodzi salon z jadalnią i otwarta kuchnia. Przestrzeń dzienna doświetlona jest ogromnym przesuwnym oknem otwierającym ją na taras.

Strefa nocna na piętrze oferuje 4 duże pokoje sypialne oraz obszerną łazienkę i pomieszczenie gospodarcze mogące pełnić funkcję pralni i garderoby. Źródłem ciepła w domu jest piec gazowy zlokalizowany w wydzielonej na parterze kotłowni. Dodatkowo, dzięki rozmiarom kotłowni, istnieje możliwość zastosowania ogrzewania na inny rodzaj paliwa. Zaproponowane w budynku rozwiązania technologiczne, takie jak rekuperacja czy nowoczesne izolacje termiczne, spełniają wymogi stawiane budynkom energooszczędnym.

Stryszek nad piętrem ma niewielką wysokość - maksymalnie niespełna 1.8 metra, ale posiada dostęp dzięki opuszczanym schodom i mieszczą się na nim urządzenia do wentylacji budynku, może także służyć jako schowek na rzadziej używane przedmioty.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog