Projekt domu  Szpinak 2 G (N) (stalowy) szeregówka

Powierzchnia użytkowa 122,58 m2
Powierzchnia zabudowy 105,13 m2
Wysokość budynku 8,70 m
Szerokość budynku 9,90 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,850.00 
Cena dla projektu szeregowego Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

182,59 m2

Powierzchnia użytkowa

122,58 m2

Powierzchnia zabudowy

105,13 m2

Wysokość budynku

8,70 m

Powierzchnia dachu

130,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16 m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 65,99 m2 + garaż 19,01 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 56,59 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Szpinak 2 G (N) (stalowy) szeregówka
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

stalowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: szkielet stalowy
ściany wewnętrzne: gipsokarton na ruszcie stalowym

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

stalowy

Opis

Prezentowana wersja projektu domu SZPINAK 2G (N) szeregówka posiada prefabrykowaną konstrukcję stalową. Jego realizację należy zlecić wyspecjalizowanej firmie, która zajmie się wykonaniem prefabrykatów, ich montażem na placu budowy, wszelkimi pracami budowlanymi i wreszcie przekazaniem kluczy właścicielom.
Zawartość dokumentacji projektowej domów prefabrykowanych może odbiegać od standardowej ze względu na specyfikę współpracy z producentem budynków.
Aby otrzymać więcej informacji na na temat budowy tego domu prosimy o kontakt: projekty@domoweklimaty.pl
Projekt domu z poddaszem użytkowym i jednostanowiskowym garażem, do zabudowy szeregowej i bliźniaczej. "Szpinak 2 G N szeregówka" jest budynkiem o nowoczesnej zwartej bryle nawiązującej do kształtu archetypowego domu. Projekt idealnie wpisuje się w charakter zabudowy miejskich i podmiejskich osiedli mieszkaniowych.
Wnętrze każdego segmentu zostało zaplanowane tak, aby efektywnie wykorzystać dostępną powierzchnię oraz zapewnić komfort i przestrzeń nawet dla 4 osobowej rodziny. Wynikiem czego jest m.in. przestronna kuchnia otwarta na jadalnię i salon z kominkiem, 3 sypialnie – w tym sypialnia rodziców z oddzielną łazienką.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog