Projekt domu  Szpinak 5

Powierzchnia użytkowa 123,71 m2
Powierzchnia zabudowy 98,79 m2
Wysokość budynku 8,25 m
Szerokość budynku 7,19 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,200.00 
Cena dla projektu szeregowego Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia użytkowa

123,71 m2

Powierzchnia zabudowy

98,79 m2

Wysokość budynku

8,25 m

Powierzchnia dachu

115,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 42 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 53,15 m2 + garaż 17,77 m2 (jeden segment)
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 70,56 m2 (jeden segment)
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Szpinak 5
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt piętrowego domu, o powierzchni ponad 125 m2, z jednostanowiskowym garażem, przeznaczony do zabudowy szeregowej i bliźniaczej. "Szpinak 5" należy do serii projektów naszej pracowni, wpisujących się w charakter zabudowy miejskich i podmiejskich osiedli mieszkaniowych.
Układ wnętrza każdego segmentu efektywnie wykorzystuje dostępną powierzchnię oraz zapewnia komfort i wygodę mieszkalną dla 4 -5 osobowej rodziny. Przejawia się to m.in. doświetloną, otwartą na ogród, przestronną strefą dzienną, z kuchnią otwartą na salon połączony z jadalnią. Na piętrze proponujemy 4 pokoje sypialne, dużych rozmiarów garderobę, łazienkę, oraz pralnię. Wydzielona, duża kotłownia, pozwalają na dobór optymalnego, dla inwestora, źródła ciepła. Dostępność do kotłowni poprzez garaż.

Komentarze (0)
Oceń projekt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog