Projekt domu  Szpinak 6

Powierzchnia użytkowa 110,24 m2
Powierzchnia zabudowy 93,12 m2
Wysokość budynku 8,76 m
Szerokość budynku 7,79 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,100.00 
Cena dla projektu szeregowego Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

175,90 m2

Powierzchnia użytkowa

110,24 m2

Powierzchnia zabudowy

93,12 m2

Wysokość budynku

8,76 m

Powierzchnia dachu

105,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 30 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 46,45 m2 + garaż 17,83 m2 (jeden segment)
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 63,79 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Szpinak 6
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt piętrowego domu o powierzchni ponad 110 m2, z jednostanowiskowym garażem, przeznaczony do zabudowy szeregowej i bliźniaczej. "Szpinak 6" należy do serii projektów wpisujących się w charakter zabudowy miejskich i podmiejskich osiedli mieszkaniowych.

Pomimo niewielkich rozmiarów, układ wnętrza każdego segmentu zapewnia komfort i wygodę 4 -5 osobowej rodzinie. Codzienne życie skupia się w otwartej na ogród, przestronnej strefie dziennej, w skład której wchodzi otwarta na salon kuchnia z jadalnią. Strefa nocna na piętrze oferuje 4 pokoje sypialne, 2 garderoby oraz dużą łazienkę. Źródłem ciepła w domu jest piec gazowy zlokalizowany w wydzielonej na parterze kotłowni. Dzięki zastosowanym w budynku rozwiązaniom technologicznym, takim jak rekuperacja czy nowoczesne izolacje termiczne, projekt spełnia wymogi stawiane budynkom energooszczędnym.

Komentarze (0)
Oceń projekt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog