Projekt domu  Tajemniczy Ogród

Powierzchnia użytkowa 273,94 m2
Powierzchnia zabudowy 242,09 m2
Wysokość budynku 9,40 m
Szerokość budynku 22,99 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 2 miejsca

Cena 3,900.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

369,62 m2

Powierzchnia użytkowa

273,94 m2

Powierzchnia zabudowy

242,09 m2

Wysokość budynku

9,40 m

Ilość stanowisk garażowych

2 miejsca

Dach

Kąt dachu 42 ° , Wielospadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

5

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 161,72 m2 + garaż 33,36 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 112,22 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Tajemniczy Ogród
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane trójwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Komfortowy dom o charakterze tradycyjnego polskiego dworu. Obszerny parter, oprócz części dziennej, mieści apartament dla gospodarzy domu oraz gabinet (lub pokój gościnny). Warto też zwrócić uwagę na duży przedsionek i kuchnię wyposażoną w kredens i spiżarnię połączoną z garażem. Pod dużym dachem znalazły się pomieszczenia dla pozostałych mieszkańców. Polecamy też inne projekty domów jednorodzinnych. Posiadamy w ofercie domy parterowe, piętrowe, z poddaszem użytkowym, szeregówki i bliźniaki.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne266033916007
2Fundamenty269873057141312
3Konstrukcja przyziemia95183104812139643
4Dach8143786589107571
5Podkłady i ścianki275063023340050
6Okna i drzwi zewnętrzne229252316930442
7Tynki wewnętrzne519805944784966
8Elewacje121671507324368
9Instalacje sanitarne276573045340890
10Instalacje elektryczne187372063227703
11Razem367240404370542951

* Wielkości szacowane

Komentarze (2)
Oceń produkt
armand
20 grudnia, 2013 10:09:50
Witam Proszę o poradę dla domu typu dworek. Czy kierunek południowy dla tego typu domu jest lepszy od frontu, czy od tyłu domu? Bardzo proszę o kontakt osoby, w prywatnej wiadomości lub
admin
21 grudnia, 2009 11:50:51

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog