Projekt domu  Talia 3

Powierzchnia użytkowa 76,00 m2
Powierzchnia zabudowy 132,32 m2
Wysokość budynku 8,15 m
Szerokość budynku 12,45 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

146,90 m2

Powierzchnia użytkowa

76,00 m2

Powierzchnia zabudowy

132,32 m2

Wysokość budynku

8,15 m

Powierzchnia dachu

220,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

2

Wejście od...

od północy i wschodu

Parter
Powierzchnia użytkowa: 76,00 m2 + garaż 17,83 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych
Powierzchnia użytkowa: 65,00 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Talia 3
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt niedużego, parterowego domu przeznaczony na bardzo małą działkę. Mimo niewielkich rozmiarów ma wygodne i ustawne wnętrze, które zaskoczy swą przestrzenią. Budynek posiada sympatyczną, nowoczesną bryłę z prostym dwuspadowym dachem.
Parter domu wita nas praktycznym przedsionkiem, w którym znalazło się miejsce na głęboką szafę i wejście do kotłowni. Część dzienna stanowi jedną otwartą przestrzeń, której elementy przenikają się. Zabieg ten ma na celu optyczne powiększenie wnętrza. W tej strefie wygospodarowaliśmy miejsce na kuchnię, jadalnię i salon. Pomieszczenie wypełnia światło wpadające przez duże przeszklenia stanowiąc znakomitą oprawę do codziennego wypoczynku oraz spędzania czasu. Do części sypialnej dostajemy się z dużego hallu znajdującego się w centralnej części domu.
Do dyspozycji mieszkańców mamy 2 jasne, wygodne i ustawne sypialnie z widokiem na ogród. Zaplecze sanitarne domu stanowią duża łazienka, w pełni wyposażona i wc. Dużym atutem domu jest możliwość adaptacji strychu na swoje potrzeby. Wygodne, pełnowymiarowe schody umiejscowione w hallu prowadzą na 65 metrowy strych. Otwiera to przed inwestorem możliwość aranżacji dodatkowej przestrzeni według własnej wyobraźni i potrzeb. Oprócz tradycyjnego strychu bez problemu znajdziemy miejsce na siłownie, kino domowe, suszarnie czy dodatkowe pokoje gościnne.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).
Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog