Projekt domu  Trzmiel

Powierzchnia użytkowa 82,30 m2
Powierzchnia zabudowy 138,50 m2
Wysokość budynku 5,95 m
Szerokość budynku 11,65 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 2,950.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

156,64 m2

Powierzchnia użytkowa

82,30 m2

Powierzchnia zabudowy

138,50 m2

Wysokość budynku

5,95 m

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 30 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

2

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 82,30 m2 + garaż 16,44 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Trzmiel
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Niewielki sympatyczny i przytulny dom. Pomimo niedużej powierzchni posiada wszystko co jest potrzebne do życia rodzinie. Jest to odpowiedź dla wszystkich, którzy wahają się między mieszkaniem w bloku a własnym domem.

Ten projekt domu posiada garaż, który ma nieco mniejszą szerokość w stosunku do aktualnych wymagań. Pomieszczenie to figuruje w dokumentacji jako gospodarcze.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne230233934297
2Fundamenty193072235327914
3Konstrukcja przyziemia408524984762984
4Dach355514194954947
5Podkłady i ścianki123641516619639
6Okna i drzwi zewnętrzne184121927022304
7Tynki wewnętrzne5084809210660
8Elewacje247723291241642
9Instalacje sanitarne194901949024683
10Instalacje elektryczne146651466518574
11Razem192798227137287645

* Wielkości szacowane

Komentarze (0)
Oceń produkt
Brak komentarzy. Bądź pierwszy :)

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)