Projekt domu  Tundra 3

Powierzchnia użytkowa 109,25 m2
Powierzchnia zabudowy 192,15 m2
Wysokość budynku 7,43 m
Szerokość budynku 18,87 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 3,150.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

395,07 m2

Powierzchnia użytkowa

109,25 m2

Powierzchnia zabudowy

192,15 m2

Wysokość budynku

7,43 m

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 109,25 m2 + garaż 31,25 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych
Powierzchnia użytkowa: 73,00 m2 (przykładowa aranżacja)
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Tundra 3
Elewacje

Szalówka

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt nowoczesnego domu parterowego do 110 m2 powierzchni użytkowej, z dwustanowiskowym garażem.

„Tundra 3” jest kontynuacją linii projektów Tundra, która nawiązuje do współczesnej wizji nowoczesnego rodzinnego domu wpisanego w otaczający naturalny krajobraz.

Projekt zapewnia wygodne i funkcjonalne wnętrze, z rozsądnym wykorzystaniem przestrzeni na parterze oraz możliwością adaptacji poddasza na cele użytkowe lub gospodarcze. Strefa dzienna - salon, kuchnia i jadalnia tworzą jedną przestrzeń wypełnioną światłem wpadającym przez liczne przeszklenia. W strefie nocnej znajdują się trzy sypialnie i duża łazienka. Dostęp do części technicznej – kotłowni, pomieszczenia gospodarczego i garażu, poprzez przedsionek.

Architekturę budynku cechuje nowoczesność i prostota. Naturalne materiały zastosowane do wykończenia elewacji, podkreślają lekkość, otwarcie na otoczenie i powiązanie z otaczającą przyrodą.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY201999,08222624,08266211,73
Roboty ziemne2042,712235,93065,34
Fundamenty z izolacjami35084,7738633,3646383,03
Ściany murowane31311,2835308,8242844,21
Konstrukcja żelbetowa25679,3729375,4337718,06
Dach - konstrukcja18405,4620084,1123462,63
Dach - pokrycie29849,0135673,9245644,13
Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna59626,4861312,5467094,33
STAN WYKOŃCZENIOWY134243,62153526,55194310,31
PARTER59298,9166051,2582918,61
Posadzki18358,4621515,7427265,84
Ściany i sufity14488,9717277,3422211,01
Roboty sanitarne22056,522588,2526574,35
Roboty elektryczne4394,984669,926867,41
STRYCH33678,0938605,4149070,85
Posadzki8232,249064,2110813,98
Ściany i sufity22260,1326156,1933279
Roboty elektryczne3185,723385,014977,87
ELEWACJA41266,6248869,8962320,85
KOSZTORYS RAZEM336242,7376150,63460522,04

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog