Projekt domu  Tytus

Powierzchnia użytkowa 86,60 m2
Powierzchnia zabudowy 120,04 m2
Wysokość budynku 7,57 m
Szerokość budynku 11,85 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

142,32 m2

Powierzchnia użytkowa

86,60 m2

Powierzchnia zabudowy

120,04 m2

Wysokość budynku

7,57 m

Powierzchnia dachu

218,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

2

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 77,11 m2 + kotłownia 8,49 m2
Strych
Powierzchnia użytkowa: 26,73 m2
Informacje szczegółowe Tytus
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 139,00 m2

Ściany nośne : 171,00 m2

Ściany działowe : 37,00 m2

Ściany fundamentowe : 11,80 m3

Podłogi : 86,60 m2

Podłogi (strych) : 57,00 m2

Dach : 218,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 9,80 m3

Opis

Projekt niedużego domu parterowego o prostej bryle i wnętrzu. Ma on łatwy do adaptacji strych, a wygodnych rozmiarów schody umieścić można zamiast pomieszczenia garderoby.

Salon wraz z kuchnią tworzą jednoprzestrzenną część dzienną. Okna z trzech stron zapewniają bardzo dobre jej oświetlenie. Dom ma dwie wygodne sypialnie, a przy nich dużą łazienkę oraz wc.
Kotłownia dostosowana jest do umieszczenia w niej kotła na dowolny rodzaj paliwa. Powierzchni staczy w niej również na przechowywanie różnych sprzętów czy rowerów.

Komentarze (3)
Oceń projekt
iwonaawe
18 listopada, 2018 17:42:44
Dobry wieczór, ja właśnie stoję przed decyzją o zakupie tego projektu, a rozpoczęcie budowy planuję wiosną. Mam pytanie odnośnie kosztów: czy wg Pana można faktycznie sugerować się kosztorysem przedstawionym przez
adambt
28 października, 2018 09:25:02
Witam wszystkich, jeżeli ma ktoś jakieś pytania odnośnie tego domu służę pomocą. Postawiłem ten dom i znam go od podstaw. pozdrawiam
admin
11 czerwca, 2014 06:12:44

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog