Projekt domu  Verona II

Powierzchnia użytkowa 140,69 m2
Powierzchnia zabudowy 164,57 m2
Wysokość budynku 8,65 m
Szerokość budynku 18,60 m
Kąt dachu 25 °
Ilość stanowisk garażowych 2miejsca

Cena 3,350.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

297,66 m2

Powierzchnia użytkowa

140,69 m2

Powierzchnia zabudowy

164,57 m2

Wysokość budynku

8,65 m

Powierzchnia dachu

252,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

2miejsca

Dach

Kąt dachu 25 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 88,66 m2 + garaż 33,50 m2
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 52,03 m2
Informacje szczegółowe Verona II
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 278,00 m2

Ściany nośne : 261,00 m2

Ściany działowe : 66,00 m2

Ściany fundamentowe : 18,00 m3

Podłogi : 174,40 m2

Dach : 252,00 m2

Drewno na konstrukcję dachu : 11,60 m3

Opis

Projekt nowoczesnego, pietrowego domu "Verona II" z garażem dwustanowiskowym. Veronę wyróżnia charakterystyczna trójbryłowa sylwetka nadająca jej śródziemnomorski klimat.

Wejście do domu prowadzi przez pojemny przedsionek. Salon i jadalnia na parterze mieszczą się w wydzielonej bryle i otwarte są na trzy strony świata wysokimi oknami i drzwiami francuskimi. Do salonu przylega duży zadaszony taras.  Wygodna kuchnia, w której znajduje się zabudowany fragment powierzchni, np. na szafę, ma połączenie z częścią jadalnianą. Na parterze znajduje się też dość duża, wygodna łazienka oraz dodatkowy pokój.

Część gospodarcza posiada spory garaż, w którym bez problemu zmieszczą się dwa, duże samochody. Za garażem znajduje się kotłownia z dostępem z zewnątrz. Jej wielkość pozwala na instalację kotła na paliwo stałe.

Piętro zawiera trzy komfortowe pokoje - z tego jeden nawet z dodatkowym pomieszczeniem - garderobą. Łazienka, oprócz swojej podstawowej funkcji, ma też wygospodarowaną powierzchnię pod toaletkę.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Budowa metodą gospodarcząSystem zlecony, koszt minimalnySystem zlecony, koszt średni
STAN SUROWY ZAMKNIĘTY239131,26263704,55314262,59
Roboty ziemne3383,993729,955084,56
Fundamenty z izolacjami46414,6651327,6861473,45
Ściany murowane38397,6143448,3752251,83
Konstrukcja żelbetowa56199,2664434,3481719,46
Dach - konstrukcja16961,4518372,2520971,93
Dach - pokrycie37178,9740669,3747237,37
Stolarka okienna i drzwiowa zewnętrzna40595,3241722,5945523,99
STAN WYKOŃCZENIOWY131737,46148834,88187081,79
Posadzki30841,7934192,8240682,44
Ściany i sufity13285,216098,9820951,42
Elewacja47196,0756680,7872329,26
Roboty sanitarne28038,3528713,3333781,01
Roboty elektryczne12376,0513148,9719337,66
KOSZTORYS RAZEM370868,72412539,43501344,38

* Podane koszty są wartościami przybliżonymi

Komentarze (20)
Oceń projekt
mstas
10 kwietnia, 2020 09:23:50
Dzień dobry, ja też jestem na etapie budowy domu Verona II ( mój etap to wylane ławy fundamentowe ) i też jestem zszokowany jeżeli chodzi o mały zarys pokoi, ale
milena
14 marca, 2020 20:11:55
Witam. Jestem na etapie budowy ale obawiam się że kuchnia jest zbyt mała ,korytarz zbyt wąski a sypialnie zbyt małe. Jak to wygląda u was czy tylko ja mam wrażenie
tazzy
2 września, 2019 09:01:51
Z żoną budujemy taki dom. Co przeoczyliśmy Myśmy zapomnieli o korekcji szerokości bramy garażowej na 5m. I coś, o czym nie pomyślałem wcześniej, a bym teraz zmienił, to podbitkę na taką elewacyjną z
borixon
2 lipca, 2019 21:34:23
Witam. Jestem w czasie budowy domu verona 2 nf 40. Rzeczy które bym zmienił przed budową domu ale jest już za późno to; grubość styropianu pod podłogę ponieważ jest aż
dawid1707
24 czerwca, 2019 05:48:10
Witajcie. W sierpniu planujemy ruszyć z budową domu zgodnie z projektem Verona II. Chętnie zobaczylibyśmy taki dom na żywo i posłuchali porad osób, które etap budowy mają już za

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog