Projekt domu  Virgo II

Powierzchnia użytkowa 165,24 m2
Powierzchnia zabudowy 166,17 m2
Wysokość budynku 8,77 m
Szerokość budynku 14,35 m
Kąt dachu 42 °
Ilość stanowisk garażowych 2 miejsca

Cena 2,900.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

348,22 m2

Powierzchnia użytkowa

165,24 m2

Powierzchnia zabudowy

166,17 m2

Wysokość budynku

8,77 m

Ilość stanowisk garażowych

2 miejsca

Dach

Kąt dachu 42 ° , Wielospadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 89,50 m2 + garaż 37,09 m2
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 75,74 m2 + strych 9,91 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Virgo II
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu z poddaszem użytkowym i garażem dwustanowiskowym.

Virgo II to średniej wielkości dom o bardzo dostojnym wyglądzie. Ta elegancka, reprezentacyjna willa o tradycyjnej architekturze od lat wpisanej w polski krajobraz zachwyca swą prostotą i szykiem. Dzięki swojej spokojnej stylistyce jest to budynek doskonale wpisujący się zarówno w miejski jak i wiejski krajobraz. Virgo II to projekt przeznaczony dla 4-6 osobowej rodziny.
Po przekroczeniu progu w oczy od razu rzuca się obszerność pomieszczeń dodatkowo potęgowana przez otwarty układ wnętrza. Wejście do domu znajduje się w jego głównej osi. Oś dzieli parter na część pomocniczą w skład której wchodzą: pomieszczenie gospodarcze i gabinet, oraz na część dzienną czyli kuchnie i spiżarnie oraz jadalnię. Na środku osi znajduje się wygodny, reprezentacyjny salon. Oś zamyka duże okno otwierające willę na ogród.

Projekt domu Virgo II posiada także obszerny garaż mogący pomieścić dwa samochody. Garaż dodatkowo został powiększony o schowek na narzędzia.

Poddasze mieści trzy duże i wygodne sypialnie oraz dużą łazienkę. Pokój rodziców dodatkowo posiada własną garderobę i pokój kąpielowy. Istnieje także możliwość wykorzystania strychu.

Projekt domu Virgo to świetny wybór dla ludzi lubiących otwarte przestrzenie i niebanalne rozwiązania.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne172020743503
2Fundamenty211992412632614
3Konstrukcja przyziemia6924576027100835
4Dach465524980862704
5Podkłady i ścianki209542306430625
6Okna i drzwi zewnętrzne199662019826607
7Tynki wewnętrzne382804388262959
8Elewacje424214780366357
9Instalacje sanitarne224412473833291
10Instalacje elektryczne152041676022554
11Razem297981328481442050

* Wielkości szacowane

Komentarze (90)
Oceń produkt
kawka
20 lutego, 2014 15:32:32
polecam: http://www.virgo2.mojabudowa.pl/
kawka
12 grudnia, 2013 14:56:29
ma ktoś może kosztorys budowy lub może opisać jakie są koszty budowy VIGRO?
kawka
12 grudnia, 2013 14:54:24
Marta, możesz wrzucić więcej zdjęć?
marta
8 grudnia, 2013 18:23:35
virga
9 listopada, 2013 18:53:15
Za m2 z obróbkami i konstrukcją płaciliśmy 60 zł.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog