Projekt domu  Virgo

Powierzchnia użytkowa 182,46 m2
Powierzchnia zabudowy 164,34 m2
Wysokość budynku 9,61 m
Szerokość budynku 14,35 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,200.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

291,52 m2

Powierzchnia użytkowa

182,46 m2

Powierzchnia zabudowy

164,34 m2

Wysokość budynku

9,61 m

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Wielospadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 92,23 m2 + garaż 38,11 m2
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 90,16 m2
Informacje szczegółowe o projekcie Virgo
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt tradycyjnego domu piętrowego z garażem dwustanowiskowym.

Dom prosty i praktyczny o efektownym i niebanalnym wyglądzie.

Parter ma wszystko to, co lubią Panie Domu: poręczną spiżarnię przy kuchni, bezpośrednie połączenie domu z garażem oraz, zapewniające ciepło domowego ogniska, obszerne pomieszczenie salonu z jadalnią.

W sąsiedztwie salonu, lecz nieco na uboczu – od zacisznej ogrodowej strony – znalazł się spory pokój, który można przeznaczyć na gabinet, na pokój dla gości, lub po prostu na kolejny pokój dla członka rodziny. Sprzyja temu mała, ale wyposażona w prysznic, łazienka.

Projekty domów piętrowych zapewniają w pełni wykorzystane pomieszczenia na górze. Tak też jest tutaj. Nawet 1 m2 powierzchni nie marnuje się pod skosami – bo ich tu po prostu nie ma. Są tu za to trzy wygodne pokoje – na prawdę duże – świetne zarówno jako sypialnie, jak i obszerne pokoje do pracy, wypoczynku przy książce czy do nauki. Zwraca uwagę pokój Państwa Domu – umieszczony od frontu, wyposażony we własną łazienkę i garderobę.

Sposób usytuowania garażu pozwala na umieszczenie domu na węższej działce.

Szacunkowe koszty budowy domu

Jak liczymy kosztorysy?
Lp.Etap robótKoszt budowy metodą gospodarcząSystem zlecony koszt minimalnySystem zlecony koszt średni
1Roboty ziemne174520763466
2Fundamenty172311987127284
3Konstrukcja przyziemia7549583126110864
4Dach418804463255874
5Podkłady i ścianki173971911925333
6Okna i drzwi zewnętrzne222532250129600
7Tynki wewnętrzne227242718141626
8Elewacje500545679479854
9Instalacje sanitarne214452373132230
10Instalacje elektryczne145291607721836
11Razem284752315108427967

* Wielkości szacowane

Komentarze (3)
Oceń produkt
annika
8 lutego, 2010 00:56:33
Z tymi oknami to prawda, ale na szczęście stan surowy jest u mnie, więc powiększyć jeszcze można, co do wysokości pomieszczeń na piętrze też się zgodzę, co może wkurzać jeszcze...na
admin
12 stycznia, 2010 12:42:01
Przeniesione z komentarzy forum. mirella 2010-01-03 16:53:26 Zapewne nikt, gdyż dom ma niemadrze zrobione piętro: tzn. okna są za małe i koncza sie tu nad oczami... :) Powinny byc nieco wyzsze
admin
21 grudnia, 2009 12:01:35
Strona projektu Strona projektu na forum

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog