Projekt domu  Wrzos 2

Powierzchnia użytkowa 130,09 m2
Powierzchnia zabudowy 115,59 m2
Wysokość budynku 7,98 m
Szerokość budynku 8,51 m
Kąt dachu 38 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

219,26 m2

Powierzchnia użytkowa

130,09 m2

Powierzchnia zabudowy

115,59 m2

Wysokość budynku

7,98 m

Powierzchnia dachu

142,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 38 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 74,40 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 55,69 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Wrzos 2
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Wrzos 2 nie pozwoli Ci się nudzić.
Dynamiczne zestawienie brył, podkreślone światłocieniem to esencja tego nowoczesnego budynku. Frywolna strefa wejściowa prowadzi jednak do funkcjonalnego, pozbawionego nadmiernej komplikacji wnętrza. Elastyczna w aranżacji, otwarta przestrzeń dzienna skryta jest przed słońcem i deszczem pod szerokim balkonem. Poddasze domu składa się z 3 ustawnych pokoi, z których rozpościera się widok na otoczenie. Dwa demokratycznie równe pokoje od frontu pomyślane zostały jako dziecięce. Ulokowana ustronnie od strony ogrodu sypialnia, wyposażona w panoramiczne okno, wzbogacona została o indywidualną łazienkę z widokiem na ogród.
Zaplecze techniczne domu stanowi wygodna kotłownia z zewnętrznym wejściem, której wymiary pozwalają na dostosowanie domu pod dowolny system ogrzewania.
Nowoczesne technologie instalacyjne (wentylacja mechaniczna z rekuperacją) oraz dobrze docieplone ściany stanowią o niskich kosztach eksploatacyjnych domu.

W ofercie znajduje się również mniejszy wariant domu - Wrzos.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog