Projekt domu  Wrzos

Powierzchnia użytkowa 102,47 m2
Powierzchnia zabudowy 97,51 m2
Wysokość budynku 7,56 m
Szerokość budynku 8,15 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,550.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

190,81 m2

Powierzchnia użytkowa

102,47 m2

Powierzchnia zabudowy

97,51 m2

Wysokość budynku

7,56 m

Powierzchnia dachu

118,00

Kondygnacje

z poddaszem

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 61,52 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 40,95 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Wrzos
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Wrzos to propozycja postępowego domu z poddaszem użytkowym. Czytelne przenikanie brył oraz odważne połączenia materiałowe nadają mu nowoczesny i zdecydowany charakter.
Podcięcie frontu bryły osłania strefę wejściową budynku, witającą użytkownika nietypowym, dużym przedsionkiem. Mijając zlokalizowany na parterze gabinet, użytkownik dociera do serca domu, jednoprzestrzennej strefy dziennej. Rozchodzi się ona z osi holu na ustawny, przestronny salon oraz wizualnie oddzielną od niego kuchnię z jadalnią. Duże, zwrócone w 3 strony okna zapewniają dobre nasłonecznienie i efektowne widoki.
Zlokalizowane centralnie, choć nieprzesadnie zaborcze schody prowadzą na poddasze, które stanowi nieco skromniejszą strefę sypialną. Pokoje zostały efektownie doświetlone przez okna kolankowe, co nadaje im niepowtarzalny charakter. Nieco mniejsza sypialnia zlokalizowana od ogrodu wzbogacona została dostępem do dużego balkonu nad salonem.
Dom pozbawiony został tradycyjnej kotłowni, miejsce na ogrzewanie pompą ciepła (z możliwością adaptacji na ogrzewanie gazowe) przewidziane zostało w łazience na parterze. Zastosowanie nowoczesnych technologii grzewczych i rekuperacji, wraz z wysokiej jakości materiałami izolacyjnymi zapewniają niskie koszty eksploatacji budynku oraz zmniejszają jego wpływ na środowisko naturalne.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog