Projekt domu  Zacisze 12

Powierzchnia użytkowa 97,01 m2
Powierzchnia zabudowy 161,30 m2
Wysokość budynku 7,65 m
Szerokość budynku 15,75 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,550.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

167,15 m2

Powierzchnia użytkowa

97,01 m2

Powierzchnia zabudowy

161,30 m2

Wysokość budynku

7,65 m

Powierzchnia dachu

260,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 35 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

2

Wejście od...

od południa i zachodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 97,01 m2 + garaż 17,65 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych
Powierzchnia użytkowa: 48,00 m2 (przykładowa aranżacja)
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Zacisze 12
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt parterowego domu z jednostanowiskowym garażem przeznaczony na działkę z wejściem od południa. Budynek posiada bardzo atrakcyjne wnętrze zarówno pod względem wyglądu jak też rozwiązań funkcjonalnych.
Przestrzeń salonu, jadalni i kuchni wypełniona jest światłem wpadającym przez duże przeszklenia stanowiąc znakomitą oprawę do codziennego wypoczynku oraz spędzania czasu w gronie przyjaciół.
Warto zwrócić uwagę na pozostałe zalety domu: wejście główne zaopatrzone jest w spory przedsionek z przejściem do garażu i schodami prowadzącymi na strych. Duży hall z miejscem na szafę. Starannie przemyślana jest również strefa sypialni. Znajdziemy tam 2 ustawne pokoje, sporą łazienkę, wc. Całości domu dopełnia jednostanowiskowy garaż wraz z kotłownią z wyjściem na ogród.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).

Sporą zaletą domu są pełnowymiarowe schody prowadzące na strych. Otwiera to przed inwestorem możliwość aranżacji dodatkowej przestrzeni według własnej wyobraźni i potrzeb. Oprócz tradycyjnego strychu bez problemu znajdziemy miejsce na siłownie, kino domowe, suszarnie czy dodatkowe pokoje gościnne.
Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog