Projekt domu  Zacisze 5 (stalowy)

Powierzchnia użytkowa 139,91 m2
Powierzchnia zabudowy 163,21 m2
Wysokość budynku 7,77 m
Szerokość budynku 15,45 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,850.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

179,52 m2

Powierzchnia użytkowa

139,91 m2

Powierzchnia zabudowy

163,21 m2

Wysokość budynku

7,77 m

Powierzchnia dachu

269,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 139,91 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 46,69 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Zacisze 5 (stalowy)
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

stalowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: szkielet stalowy
ściany wewnętrzne: gipsokarton na ruszcie stalowym

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

stalowy

Opis

Projekt małego, parterowego domu z możliwością adaptacji poddasza na cele użytkowe lub gospodarcze. Warto zwrócić uwagę na duży, położony na wprost wejścia głównego, salon z panoramicznym widokiem na ogród oraz obszerną kuchnię ze sporą spiżarnią. Podstaw
owymi zaletami budynku są jego prostota i wszechstronność. Parter zapewnia komfortowe lokum dla 3-4 osób, a wbudowana, pełnowymiarowa klatka schodowa zapewnia dostęp do strychu o powierzchni około 40 m². Jego przykładowe zagospodarowanie pokazano na rysunku poddasze. Jak widać z powodzeniem zmieści się tam dodatkowa łazienka, pralnia z suszarnią, garderoby oraz dwa lub trzy pokoje. Wygląd domu jest ujmująco prosty, bezpretensjonalny i nowoczesny, co przy okazji sprzyja optymalizacji kosztów budowy. Niskie
koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane solidnie izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła.
Prezentowana wersja projektu domu ZACISZE 5 posiada prefabrykowaną konstrukcję stalową. Jego realizację należy zlecić wyspecjalizowanej firmie, która zajmie się wykonaniem prefabrykatów, ich montażem na placu budowy,
wszelkimi pracami budowlanymi i wreszcie przekazaniem kluczy właścicielom.
Zawartość dokumentacji projektowej domów prefabrykowanych może odbiegać od standardowej ze względu na specyfikę współpracy z producentem budynków.
Aby otrzymać więcej informacji na na temat budowy tego domu prosimy o kontakt: projekty@domoweklimaty.pl

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog