Projekt domu  Taurus 6 G szeregówka

Powierzchnia użytkowa 119,13 m2
Powierzchnia zabudowy 110,24 m2
Wysokość budynku 9,50 m
Szerokość budynku 12,60 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,200.00 
Cena dla projektu szeregowego Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

221,37 m2

Powierzchnia użytkowa

119,13 m2

Powierzchnia zabudowy

110,24 m2

Wysokość budynku

9,50 m

Powierzchnia dachu

135,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 30 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

4

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 59,76 m2 + garaż 18,15 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 59,37 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych (przykładowa aranżacja) (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 13,19 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Taurus 6 G szeregówka
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt piętrowego domu z garażem dwustanowiskowym przeznaczony do zabudowy szeregowej. Architektura budynku w pomysłowy sposób nawiązuje do tradycyjnego kształtu domu jednorodzinnego. Dwie przenikają się bryły dodają lekkości i nowoczesności miłej dla oka formie. W zabudowie szeregowej manewr ten pozwala zachować optyczną odrębność domów. Jego prostota i dwuspadowy dach sprawiają, że obiekt jest energooszczędny i prosty w realizacji.

Układ pomieszczeń jest logiczny i prosty. Na parterze króluje jednoprzestrzenna część dzienna z otwartą i ustawną kuchnią. Obok znajduje się średniej wielkości pokój gościnny/gabinet. Od strony wejścia mamy przedsionek z miejscem na dużą szafę, a tuż obok wc z prysznicem. Pod spocznikiem ukryliśmy przejście do garażu prowadzące przez kotłownię.

Wygodne schody prowadzą nas na piętro. W tej przestrzeni zaprojektowaliśmy trzy duże sypialnie. Pokaźnych rozmiarów łazienka powinna spełniać oczekiwania wszystkich domowników. Znalazło się tu też miejsce na niedużą garderobę/pomieszczenie gospodarcze.

Do atutów mieszkania należy też możliwość adaptacji strychu na poddasze użytkowe. To dodatkowe 13m² powierzchni użytkowej (33m² podłogi do wysokości 120 cm). Każdy może tą przestrzeń aranżować według własnych indywidualnych potrzeb.

Cały dom jest bardzo jasny i dobrze doświetlony. Duże okna otwierają pomieszczenia na ogród, tarasy i balkony.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)