Projekt domu  Alt 3

Powierzchnia użytkowa 106,25 m2
Powierzchnia zabudowy 174,26 m2
Wysokość budynku 7,55 m
Szerokość budynku 13,35 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,700.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

184,09 m2

Powierzchnia użytkowa

106,25 m2

Powierzchnia zabudowy

174,26 m2

Wysokość budynku

7,55 m

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 30 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od południa i zachodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 106,25 m2 + garaż 17,83 m2
Strych (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 68,00 m2
Informacje szczegółowe Alt 3
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Przybliżone dane obliczeniowe

Elewacje : 228,90 m2

Ściany nośne : 215,80 m2

Ściany działowe : 58,20 m2

Ściany fundamentowe : 14,00 m3

Podłogi : 124,10 m2

Powierzchnia dachu : 224,00 m2

Drewno na konstr. dachu : 9,57 m3

Opis

Projekt domu parterowego o powierzchni ponad 110 m² z jednostanowiskowym garażem. Alt 3 jest kontynuacją bestselleru Alt oraz Alt II. Projekt spośród swoich poprzedników wyróżnia dwuspadowy dach oraz możliwość adaptacji strychu, którego powierzchnia wynosi ok. 68 m².

Alt 3 zawiera w sobie wszystko co powinno zadowolić osoby poszukujące małego domu z aspiracjami. Nowoczesna, klasyczna bryła nie podda się modom i upływowi czasu pozostając wyróżniającą się z otoczenia i wzbudzającą zachwyt.

Przyszli lokatorzy będą zauroczeni wygodą i funkcjonalnością domu. Kuchnia łączy się z doświetloną jadalnią i salonem. Duże przeszklenia z widokiem na ogród i wyjściem na zadaszony taras zachęcają domowników do spędzania wolnego czasu. Na strefę nocną składają się 3 sypialnie oraz łazienka położona w bezpośredniej drodze do pokoi. Schody na strych umieściliśmy w bezpośrednim sąsiedztwie sypialni.

Komentarze (2)
Oceń projekt
zuzanu
17 grudnia, 2019 10:57:39
Witam czy ktoś już może ma doświadczenia z budową alta 3? :)
jakubc
jakubc
10 sierpnia, 2017 08:52:59
alt 3 - widok frontowy.jpgStrona projektu

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog