Logo

Projekty domów parterowych tanich w budowie

 (0)
zwiń

Domy parterowe coraz częściej stają się integralnym elementem krajobrazu polskich wsi, niewielkich miejscowości oraz obrzeży dużych miast. Jednak nadal wielu inwestorów podchodzi do budownictwa parterowego z pewną rezerwą, będąc przekonanym, że budowa domu parterowego wymaga posiadania dużej działki oraz zdecydowanie większych zasobów finansowych. O ile to pierwsze przekonanie faktycznie często ma pokrycie w rzeczywistości, o tyle to drugie – już niekoniecznie. Najlepszym tego potwierdzeniem są oferowane przez nas projekty domów parterowych tanich w budowie.

Filtry
wyczyść filtry
Parametry podstawowe
Parametry podstawowe

Nazwa projektu

Powierzchnia użytkowa (m²)

od do

Typy budynków

Jednorodzinny
Bliźniak
Szeregowy
Altany
Garaże
Letniskowy
Inne

L. Kondygnacji

parterowy
z poddaszem
piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

0
1
2
3
4 i więcej
Dom

Piwnica

Nie
Tak

Liczba pokoi (bez salonu)

1
2
3
4
5 i więcej

Liczba pokoi na parterze (bez salonu)

1
2
3
4
5 i więcej

Typy dachu

Jednospadowy
Dwuspadowy
Wielospadowy
Płaski

Kąt dachu

od do

Ogrzewanie

Ogrzewanie gazowe
Gazowe z możliwością adaptacji na paliwo stałe
Ogrzewanie elektryczne
Pompa ciepła
Paliwo stałe

Technologia

Murowane
Szkielet drewniany
Stalowe
Drewniane
Inne
Działka

Maksymalne wymiary działki (m)

szerokość głębokość

Maksymalne wymiary domu (m)

szerokość wysokość

Powierzchnia całkowita (m²)

od do

Powierzchnia zabudowy (m²)

od do

Wejście od..

od północy i wschodu
od południa i zachodu

Rodzaje działki

Na płytką działkę
Na wąską działkę
Na stoku
Standardowa działka
Dodatkowe

Projekty w przygotowaniu

Pomiń

Dodatkowe parametry

Tanie w budowie
Bestsellery 2023
Nowości
Z wizualizacją wnętrz
Otrzymasz: 0 wyniki

Projekty domów parterowych tanich w budowie

Dom parterowy tani w budowie – tradycyjny czy nowoczesny?

Oczywiście musimy tu podkreślić, że pojęcie „taniego domu parterowego” jest bardzo względne i zależy przede wszystkim od możliwości finansowych inwestora i tego, jak dużą kwotę jest on gotów przeznaczyć na budowę domu. Nasza pracownia architektoniczna Domowe Klimaty działa na rynku już od ponad trzydziestu lat. Przez ten czas przygotowaliśmy i sprzedaliśmy setki projektów domów parterowych jednorodzinnych, szeregowych i bliźniaków – wykorzystując nasze doświadczenie, wiedzę i znajomość branży architektoniczno-budowlanej stworzyliśmy specjalną kategorię, w której umieściliśmy projekty tanich domów parterowych.

Co istotne, kategoria ta obejmuje nie tylko domy tradycyjne, jak mogłaby podejrzewać część osób, ale również domy nowoczesne, zachwycające wyrazistymi bryłami, przestrzennymi, geometrycznymi kształtami i przeszkleniami. Taka propozycja, niekiedy dodatkowo przykuwająca uwagę płaskim dachem, z pewnością spodoba się amatorom nowoczesnego designu i minimalizmu.

Oczywiście projekty domów parterowych tanich w budowie uwzględniają także obiekty w stylu tradycyjnym, które są zdobione „klasycznymi” elementami architektonicznymi, takimi jak ganki czy kolumny. Dla zwolenników takich rozwiązań przygotowaliśmy projekty domów parterowych z dachem dwu- lub wielospadowym.

Zalety domu parterowego taniego w budowie

Wbrew temu, co mogłoby się wydawać, projekty tanich domów parterowych obejmują nie tylko projekty budynków do 100m2. Kategoria ta obejmuje także projekty domów jednorodzinnych, których powierzchnia użytkowa wynosi ponad 120m2. W takim budynku, nie licząc salonu, mogą zmieścić się nawet cztery pokoje, co oznacza, że jest to wystarczający metraż dla cztero-, a nawet pięcioosobowej rodziny.

Proponowane przez nas projekty domów parterowych tanich w budowie to zresztą rozwiązanie niemal idealne dla rodzin z dziećmi. Brak schodów, które często są niebezpieczną przeszkodą dla najmłodszych, sprawia, że wszystkie pomieszczenia są łatwo dostępne dla maluchów, ale także osób starszych i z niepełnosprawnościami oraz ograniczeniami ruchowymi. Mówiąc o zaletach domu parterowego, należy też wspomnieć o możliwości wyjścia na ogród praktycznie z każdego pokoju oraz najczęściej brak ograniczeń wynikających z regulacji MPZP czy warunków zabudowy.

Projekty tanich domów parterowych. Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Jeżeli interesują Cię nasze konkretne projekty domów i chciałbyś uzyskać dodatkowe informacje, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania i udzielimy niezbędnych informacji! 

Obsługa posprzedażna

 • Wizualizacje
  Zleć dodatkowe wizualizacje do projektu.
 • Charakterystyki energetyczne

  Zmień system ogrzewania. Dokumentacja do banku lub urzędu. Zamów >

   

 • Adaptacje
  Przygotujemy PZT i dokumentację do urzędu.
Projekt to dopiero początek drogi. Nasi bezpośredni klienci mogą liczyć na autorskie wsparcie i preferencyjną ofertę na dodatkowe usługi.
Projekt to dopiero początek drogi. Nasi bezpośredni klienci mogą liczyć na autorskie wsparcie i preferencyjną ofertę na dodatkowe usługi.
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)
wyczyść