Projekt domu  Drops 3

Powierzchnia użytkowa 75,93 m2
Powierzchnia zabudowy 69,36 m2
Wysokość budynku 8,95 m
Szerokość budynku 8,95 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych 1 miejsce

Cena 3,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

141,42 m2

Powierzchnia użytkowa

75,93 m2

Powierzchnia zabudowy

69,36 m2

Wysokość budynku

8,95 m

Powierzchnia dachu

96,00

Kondygnacje

piętrowy

Ilość stanowisk garażowych

1 miejsce

Dach

Kąt dachu 30 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 29,85 m2 + garaż 18,25 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Piętro
Powierzchnia użytkowa: 46,08 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Drops 3
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt domu spełniający założenia programu Polski ład.
Projekt niedużego, piętrowego domu z garażem! przeznaczony na bardzo małą działkę. Mimo niewielkich rozmiarów ma wygodne i ustawne wnętrze, które zaskoczy swą przestrzenią. Budynek posiada sympatyczną, nowoczesną bryłę z prostym dwuspadowym dachem.
Parter domu wita nas praktycznym przedsionkiem, z którego możemy dostać się do wnętrza mieszkalnego, łazienki z piecem gazowym i garażu. Znalazło się tu miejsce na głęboką szafę. Część dzienna stanowi jedną otwartą przestrzeń, której elementy przenikają się. Zabieg ten ma na celu optyczne powiększenie wnętrza. W tej strefie wygospodarowaliśmy miejsce na kuchnię, jadalnię i salon. Pomieszczenie wypełnia światło wpadające przez duże przeszklenia stanowiąc znakomitą oprawę do codziennego wypoczynku oraz spędzania czasu.
Piętro mimo niewielkich rozmiarów jest naprawdę sprytnie zaprojektowane. Mamy do zaproponowania trzy sypialnie. Średniej wielkości ale ustawne i przede wszystkim pięknie doświetlone co czyni, że sprawiają wrażenie dużo większych niż są w rzeczywistości. Dużym atutem wnętrza jest wygodna i ergonomiczna łazienka oraz nieduża garderoba.
Niskie koszty eksploatacji budynku zapewnią zaprojektowane izolacje termiczne oraz system wentylacji z odzyskiem ciepła (rekuperacji).
Dokumentacja projektowa może nie zawierać niektórych elementów wyposażenia bądź wykończenia budynku przedstawionych na wizualizacjach.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog