Koniczynka 2

Powierzchnia użytkowa 59,01 m2
Powierzchnia zabudowy 77,97 m2
Wysokość budynku 6,87 m
Szerokość budynku 9,58 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 5,200.00 
Cena obejmuje dwa segmenty Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

89,37 m2

Powierzchnia użytkowa

59,01 m2

Powierzchnia zabudowy

77,97 m2

Wysokość budynku

6,87 m

Powierzchnia dachu

110,26

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Wielospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

2

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter (jeden segment)
Powierzchnia użytkowa: 59,62 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Koniczynka 2
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt parterowego domu dwu lokalowego w zabudowie bliźniaczej. Pozwala na uzyskanie czterech lokali mieszkalnych w jednym budynku. Każdy z nich posiada własną posesję, oddzielne wejście oraz indywidualny ogródek.

Pojedynczy segment budynku zawiera w sobie otwarty salon z jadalnią i kuchnią, 2 sporych rozmiarów sypialnie i ogólnodostępną łazienkę. Ponadto dodatkowe miejsce do przechowywania zapewnia przedsionek oraz pomieszczenie gospodarcze przy kuchni.

Zakładając lokalizację tego typu budynku w strefach zurbanizowanych, przewidziano ekonomiczne ogrzewanie gazowe. Każdy z lokali mieszkalnych ma własny piec zlokalizowany w pomieszczeniu gospodarczym.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog