Projekt domu  Smyk 2

Powierzchnia użytkowa 101,35 m2
Powierzchnia zabudowy 139,25 m2
Wysokość budynku 7,22 m
Szerokość budynku 10,95 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 2,500.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Masz pytania?

Powierzchnia całkowita

101,41 m2

Powierzchnia użytkowa

101,35 m2

Powierzchnia zabudowy

139,25 m2

Wysokość budynku

7,22 m

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Ilość pokoi (bez salonu)

1

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 71,81 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Strych (przykładowa aranżacja)
Powierzchnia użytkowa: 25,26 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe o projekcie Smyk 2
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Smyk 2 to projekt małego, prostego i elastycznego domu, skierowanego zarówno do rodzin poszukujących miejsca do mieszkania z dziećmi, jak i do par których pociechy już opuściły rodzinne gniazdo.
Przy gabarytach parteru porównywalnych z mieszkaniem w bloku, oferuje niezwykle dużo przestrzeni. Oparta na otwartym planie strefa dzienna wita wchodzącego bez zbędnych ceregieli przestronnym i widowiskowym salonem. Wyposażony w pokój na parterze, z powodzeniem może stanowić samodzielne mieszkanie dla 2 lub nawet 3-4 osób. Adaptując piętro, można wygospodarować przestrzeń na dodatkowe dwa pokoje.
Prosta bryła budynku sprzyja niskim kosztom budowy. W połączeniu z naturalnymi kolorami oraz bielą elewacji, buduje ona również minimalistyczny, ponadczasowy wygląd budynku.
Zastosowane w budynku technologie ogrzewania gazowego, rekuperacji oraz izolacji termicznej sprawiają, że spełni on nawet bardzo wymagające normy energooszczędności oraz zapewnią bardzo niskie koszty eksploatacji.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog