Projekt domu  Smyk 2

Powierzchnia użytkowa 97,07 m2
Powierzchnia zabudowy 96,91 m2
Wysokość budynku 6,92 m
Szerokość budynku 10,95 m
Kąt dachu 35 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,550.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

101,41 m2

Powierzchnia użytkowa

97,07 m2

Powierzchnia zabudowy

96,91 m2

Wysokość budynku

6,92 m

Powierzchnia dachu

160,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 35 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

3

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 71,81 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Poddasze
Powierzchnia użytkowa: 25,26 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Smyk 2
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Smyk 2 to projekt małego, prostego i elastycznego domu, skierowanego zarówno do rodzin poszukujących miejsca do mieszkania z dziećmi, jak i do par których pociechy już opuściły rodzinne gniazdo.
Przy gabarytach parteru porównywalnych z mieszkaniem w bloku, oferuje niezwykle dużo przestrzeni. Oparta na otwartym planie strefa dzienna wita wchodzącego bez zbędnych ceregieli przestronnym i widowiskowym salonem. Wyposażony w pokój na parterze, z powodzeniem może stanowić samodzielne mieszkanie dla 2 lub nawet 3-4 osób. Adaptując piętro, można wygospodarować przestrzeń na dodatkowe dwa pokoje.
Prosta bryła budynku sprzyja niskim kosztom budowy. W połączeniu z naturalnymi kolorami oraz bielą elewacji, buduje ona również minimalistyczny, ponadczasowy wygląd budynku.
Zastosowane w budynku technologie ogrzewania gazowego, rekuperacji oraz izolacji termicznej sprawiają, że spełni on nawet bardzo wymagające normy energooszczędności oraz zapewnią bardzo niskie koszty eksploatacji.

 

Wizualizacje domu mają charakter poglądowy. Projekt może nie zawierać niektórych elementów wykończenia.

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog