Projekt domu  Zacisze 7 T

Powierzchnia użytkowa 86,34 m2
Powierzchnia zabudowy 119,29 m2
Wysokość budynku 6,85 m
Szerokość budynku 13,95 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena 3,400.00 
Zmiany w projekcie
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

124,45 m2

Powierzchnia użytkowa

86,34 m2

Powierzchnia zabudowy

119,29 m2

Wysokość budynku

6,85 m

Powierzchnia dachu

121,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 30 ° , Dwuspadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

2

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki
Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 86,34 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Antresola
Powierzchnia użytkowa: 9,51 m2 + strych (przykładowa aranżacja) 15,57 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Zacisze 7 T
Elewacje

Tynk mineralny

Stropy

żelbetowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: murowane dwuwarstwowe
ściany wewnętrzne: murowane

Dach

dachówka ceramiczna lub cementowa

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Zacisze 7 T to propozycja niewielkiego, nowoczesnego domu z odrobinę niecodziennym układem wnętrza. Atutem budynku jest jego prosta, choć nie pozbawiona kilku frywolnych akcentów bryła.
Dom wita wchodzącego przestronną strefą wejściową, którą kontynuuje foremny hol. Stanowiąc skrzyżowanie stref nocnej i dziennej budynku, prowadzi on otwartym korytarzem do kuchni i salonu. Ta nowoczesna, pozbawiona barier i podziałów przestrzeń przenika się z otoczeniem dzięki dużym przeszkleniom, otwierającym się na 3 strony działki. Przejście między kuchnią a jadalnią daje niezobowiązujący "skrót" pomiędzy strefą dzienną a podjazdem frontowym, zaś niskie okno w kuchni daje widok na otoczenie, jednocześnie zostawiając miejsce na montaż szafek wiszących. Wejście do salonu zaakcentowane jest antresolą, która w przypadku zagospodarowania strychu może zostać zwieńczona wewnętrznym balkonem. Salon zwieńcza zaś intymny podcień, który pozwoli korzystać z tarasu nawet w najbardziej upalne dni.
Dwie ustawne łazienki pozwalają zachować rozdzielność stref, zaś zmniejszając nieco pojemność spiżarki możliwe staje się ulokowanie schodów na strych, co dodatkowo zwiększy "ładowność" budynku.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii - izolacji czy wentylacji mechanicznej z odzyskiem ciepła - budynek spełni wysokie normy energooszczędności. Sprawia to, że jego użytkowanie staje się tanie i niemal bezobsługowe.

Komentarze (2)
Oceń projekt
oczko1990
8 kwietnia, 2021 13:42:10
Witam. Widzę, że projekt Zacisze 7 T jest nowy, jednak może ktoś już zdecydował się na jego budowę? Czy są może dostępne wizualizacje wnętrza? Chodzi mi dokładnie o salon
admin
11 marca, 2021 13:53:53
https://www.domoweklimaty.pl/app/uploads/2020/05/Zacisze-7T_vis1.jpg Strona projektu

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog