Projekt domu  Kowalski

Powierzchnia użytkowa 26,70 m2
Powierzchnia zabudowy 35,00 m2
Wysokość budynku 4,95 m
Szerokość budynku 6,64 m
Kąt dachu 30 °
Ilość stanowisk garażowych Bez garażu

Cena
Zmiany w projekcie
Niedostępny
Porównaj
Wsparcie konsultanta

Jakieś pytania?

Powierzchnia całkowita

35,00 m2

Powierzchnia użytkowa

26,70 m2

Powierzchnia zabudowy

35,00 m2

Wysokość budynku

4,95 m

Powierzchnia dachu

38,00

Kondygnacje

parterowy

Ilość stanowisk garażowych

Bez garażu

Dach

Kąt dachu 30 ° , Jednospadowy

Liczba pokoi (bez salonu)

1

Wejście od...

od północy i wschodu

Minimalne wymiary działki

* - dla działki o szerokości do 16 m

Rzut działki
Parter
Powierzchnia użytkowa: 26,70 m2
Pokaż wymiary ścian
Pokaż powierzchnie pokoi
Rzut kondygnacji - zaawansowane Rzut kondygnacji - powierzchnie pomieszczeń
Informacje szczegółowe Kowalski
Elewacje

Szalówka

Stropy

drewniany belkowy

Ściany

Ściany zewnętrzne: konstrukcja szkieletowa
ściany wewnętrzne: konstrukcja szkieletowa

Dach

blacha płaska na rąbek

Technologia więźby

tradycyjna krokwiowa

Opis

Projekt małego domu letniskowego. Jego największa zaletą jest rozmiar, zmieści się on na działce o wymiarach 12,14 x 15,64 m. Wnętrze budynku składa się z 4 pomieszczeń - salonu, sypialni, kuchni oraz łazienki. Dzięki czemu po rekreacji i wypoczynku na łonie natury, lokatorzy mają komfortowe warunki do przygotowania posiłku i wyspania się w wygodnym łóżku. Ponadto dom otoczony jest obszernym tarasem, który zapewni miejsce do kontemplacji przyrody i spotkań towarzyskich.

Budynek posiada lekką konstrukcję szkieletową z drewna. Dzięki czemu m.in. koszt budowy domu jest niski, a szybkie dogrzewanie wnętrza w chłodniejsze noce zapewni piec typu "koza".

Sprawdź korzyści

FAQ

  • Umożliwiamy naszym klientom wprowadzanie we własnym zakresie zmian w naszych projektach. Muszą być one jednak naniesione przez uprawnionego projektanta. Dlatego najprostszym sposobem jest wykonanie ich wraz z procesem adaptacji. By znaleźć projektanta, który podejmie się tych zadań – udostępniamy wyszukiwarkę pod tym linkiem. Więcej o wprowadzaniu zmian w projekcie piszemy tutaj.

  • Oprócz gabarytów działki, na możliwość budowy domu wpływają także regulacje prawne oraz miejscowe, takie jak Warunki Zabudowy lub Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego. O tym, czym są oraz jak je uzyskać piszemy dokładniej tutaj. Jeżeli masz wątpliwości co do zapisów dokumentów prawnych dotyczących Twojej działki, zapraszamy do kontaktu!

  • Przed uzyskaniem Pozwolenia na Budowę, niezbędne jest wykonanie Projektu Zagospodarowania Terenu oraz dostosowanie projektu budowlanego do konkretnej działki. Te indywidualne dla każdej działki prace wykonać musi projektant pracujący w danym regionie. Żeby ułatwić znalezienie osób zajmujących się adaptacją, na naszej stronie udostępniamy ich listę.

  • Większość projektów z naszej pracowni posłużyła już do budowy domu. Nie udostępniamy danych naszych inwestorów, jednak ci którzy zainteresowani są kontaktem z innymi budującymi mogą nawiązać go za pośrednictwem naszego forum.

Nasi partnerzy

    Termo Organika
Podejmujemy starania, aby zawartość naszej strony internetowej jak najlepiej odzwierciedlała cechy oferowanych projektów. Z uwagi jednak na stały rozwój i konieczność aktualizacji, prezentowane materiały mogą odbiegać od szczegółowych rozwiązań zawartych w dokumentacji.
Wybrano: projektów (max: 4)
Dodaj jeszcze jeden projekt do porównania. (Możesz porównać do 4 produktów)

Zapisz się do newslettera aby otrzymać katalog