Projekty małych domów

(304 projekty) zwiń opisy

W naszym zestawieniu projektów małych domów przedstawiamy budynki o powierzchni użytkowej do 140 m2. Przypominamy, że do powierzchni użytkowej nie wliczamy garażu i pomieszczeń gospodarczych niezwiązanych bezpośrednio z główną funkcją budynku mieszkalnego. Kategoria „Małe domy” umożliwia zatem ogólny przegląd naszej oferty projektów stosunkowo niewielkich i tanich w budowie. W kolejnych etapach wyboru, zachęcamy do korzystania z wyszukiwarki projektów. Pomoże ona bardziej precyzyjnie określić parametry poszukiwanego budynku.

Przeglądając projekty małych domów można wprowadzić własne kategorie wyboru – poprzez wytypowanie określonych cech jak: rodzaj zabudowy, ilość pięter, ilość wszystkich pokoi w obiekcie. Dzięki temu możliwe jest zawężenie oferty do kilku propozycji, które w pełni odpowiadają indywidualnym oczekiwaniom. Być może właśnie wśród nich znajdziesz wymarzony projekt małego domu.

Oferujemy także pomoc naszych doświadczonych projektantów, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem służą Państwu w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań. Pomagają nieodpłatnie w analizie Warunków Zabudowy oraz wymagań Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Na Państwa życzenie przygotowują również szkice usytuowania budynku na terenie działki. Nasi eksperci udzielają także wsparcia w analizie kwestii prawnych oraz doradzają w sprawach praktycznych.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (85 74 36 846 lub 519 770 336) oraz za pomocą poczty elektronicznej projekty@domoweklimaty.pl