Projekty domów nowoczesnych

(267 projektów) zwiń opisy

Projekty domów nowoczesnych
Odznaczające się z reguły prostą formą bryły oraz ciekawym doborem materiałów i przeszkleń, projekty domów nowoczesnych znajdują się w naszej ofercie w wielu odsłonach. Posiadamy projekty domów parterowych i z użytkowym poddaszem, a także piętrowych. Prawdziwym hitem w budownictwie w ostatnich kilku sezonach były domy piętrowe. Swoją popularność zyskały głównie dzięki korzystnemu stosunkowi powierzchni zabudowy do faktycznej powierzchni użytkowej i pełnowymiarowym, dobrze doświetlonym pomieszczeniom na drugiej kondygnacji.
W projekcie domu nowoczesnego można równiwż często zaobserwować współczesne rozwiązania wnętrz. Charakteryzują się one na przykład zastosowaniem połączenia między strefą salonu a kuchnią z projektem wyspowym i jadalnią. Strefa dzienna w tych projektach łączy się płynnie poprzez duże przeszklenia z tarasami na świeżym powietrzu i ogrodem.
Projekty domów nowoczesnych są na ogół wykonane z uwzględnieniem aktualnych technologii zarówno pod kątem energooszczędności jak i uzyskania atrakcyjnego wyglądu budynku.
Nasi doświadczeni projektanci chętnie służą Państwu pomocą w wyborze projektu domu. Nieodpłatnie pomogą w analizie Warunków Zabudowy lub wymagań  Planu Zagospodarowania Przestrzennego. Mogą również wykonać szkice usytuowania domu na Państwa działce, przeanalizować kwestie prawne, doradzić w sprawach praktycznych.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego (85 74 36 846 lub 519 770 336) oraz za pomocą poczty elektronicznej projekty@domowekliaty.pl